Strony

Akcja pocztówkowa

[Eng below]
Cześć wszystkim.
Półtora roku w drodze za mną - ponad 30 tyś. km autostopem, 10 krajów, odwiedzona Ameryka Północna i Środkowa. Ale to nie koniec - w planach zmiana kontynentu i dalsze przygody. Żeby wszystko się udało potrzebuje Twojego wsparcia. Zaczynam projekt wysyłania pocztówek z miejsc które odwiedzam. Tobie też mogę wysłać pocztówkę. Koszt pocztówki-cegiełki to 25zł. Moim celem nie jest żyć jak król ale rzadziej jak żul.
Jeśli jesteś zaiteresowany to wyślij mi prywatną wiadomość, a jeśli pomysł Ci się podoba i uważasz, że może zainteresować więcej osób to będę wdzieczny za udostępienie tego postu.
Teraz jestem na dzikim zachodzie w niesamowitym Nowym Meksyku w USA - stanie UFO, białych piasków, kowbojów i scenerii znanej z "Breaking Bad". W najbliższych tygodniach ruszam w kolejne stany.
Dzięki i pozdrawiam.
----------------------------------
Hello everyone.
I'm one and half year on the way - I did more then 30,000 km hitchhiking, visited 10 countries in North and Central America. But this is not the end - I have a plan to change the continent and have new great adventures. To make everything work, I need your support. I'm starting a project of sending postcards from places I visit. I can send you a postcard. The cost of a postcard is 7$. This money will help me survive, won’t spend it to live like a king.
If you are interested please send me a private message, and if you like the idea and you think that it can interest more people then I will be grateful for sharing this post.
Now I am in the wild west in the amazing New Mexico in the USA - the state of UFOs, white sands, cowboys and the places known from show "Breaking Bad". Soon, I'll visit another states.
Thanks.